Opieka IT

Razem z usługami rachunkowymi oferujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiające i usprawniające prowadzenie biznesu. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wyspecjalizowany zespół doświadczonych pracowników IT Excellence.

1. System fakturowania

Wraz z obsługą biura rachunkowego oferujemy Państwu możliwość korzystania z naszego systemu fakturowania. Daje on możliwość wystawiania faktur sprzedaży za towary i usługi oraz monitorowanie stanu należności od kontrahentów przez oznaczenie płatności faktur

2. System CRM i obieg dokumentów

Dla każdej firmy baza klientów wraz z danymi kontaktowymi jest czymś najistotniejszym i pilnie strzeżonym. Powstanie takiej bazy jest możliwe w oparciu o system CRM. W ramach swoich usług oferujemy Państwu możliwość skorzystania z systemu ITE Workflow, który zapewnia:

  • obsługę CRM firmy – ewidencja faktur zakupu;
  • obsługę poczty email w ramach modułu CRM;
  • możliwość zapisu danych swoich odbiorców i dostawców;
  • obsługę kontaktów w ramach firm i poza nimi;
  • obieg dokumentów zakupu;
  • archiwizowanie umów.

3. Wsparcie IT

W działaniu każdego podmiotu gospodarczego jednym z najważniejszych czynników jest czas. Wszelkie przerwy w pracy sieci IT mogą spowodować poważne straty dlatego w swojej ofercie posiadamy systematyczny nadzór nad funkcjonowaniem sprzętu komputerowego, drukarek i systemów ERP w Państwa firmie, podnosząc tym samym efektywność ich wykorzystania oraz zwiększenie wydajności pracy osób, którzy z nich korzystają.

4. Serwery w chmurze

Oferujemy możliwość wynajęcia serwerów zewnętrznych. Koszt jego wynajęcia dla niewielkiej firmy jest znacznie korzystniejszy finansowo niż jego zakup. Dane umieszczone na serwerze w Data Center są bezpieczniejsze niż przechowywane na komputerach wewnątrz firmy. Są pod 24 godzinną ochroną w pomieszczeniu ze specjalnym systemem przeciwpożarowym, wieloma liniami Internetu oraz zasilania.

5. Poczta elektroniczna

Nasi specjaliści pomogą skonfigurować pocztę elektroniczną w oparciu o usługi gmail.com. Dodatkowo oferujemy:

  • konfigurację adresów pocztowych zgodnie z Państwa domeną;
  • synchronizację dysków internetowych Google z Państwa serwerami;
  • możliwość zakupienia tańszego pakietu Google Docs, zamiast pakietu Office.