O firmie

O firmie

Aktualności firmowe

O firmie

Jesteśmy zespołem skutecznych i doświadczonych praktyków w obszarze rachunkowości, finansów, podatków, obsługi HR oraz rozwiązań IT wspierających zarządzanie firmą.

Naszym głównym celem jest zapewnianie wsparcia i narzędzi potrzebnych do prowadzenia firmy, tak aby przejąć część Państwa obowiązków co pozwoli na stworzenie możliwości skoncentrowania się tylko na celu biznesowym prowadzonej przez Państwa działalności.

Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na zrozumienie potrzeb Klienta i wspólne poszukiwanie rozwiązań niezbędnych dla wsparcia biznesu. Organizujemy proces analizy potrzeb biznesowych, pomagamy w opisie i optymalizacji procesów biznesowych oraz wyborze narzędzi, które są niezbędne do ich wsparcia.

Doświadczenie i stale wzbogacana wiedza pozwalają nam wspierać Państwa przedsięwzięcia w każdej sferze z dziedziny finansów, rachunkowości, podatków oraz wsparcia w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu.

Naszą najmocniejszą stroną jest przede wszystkim profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta wraz z propozycją szerokiego zakresu świadczonych usług oraz konkurencyjna, indywidualnie uzgodniona cena. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim Państwa satysfakcją.

Zapraszamy do współpracy.

Justyna Kielan-Rybak

nr lic.MF 18019/2007

Wróć