Opieka IT

System fakturowania

Wraz z usługą obsługi biura rachunkowego umożliwiamy Państwu korzystanie z naszego systemu fakturowania. Systemu umożliwia wystawianie faktur sprzedaży za usługi i towary sprzedawane przez Państwa firmę, oznaczanie płatności faktur oraz wystawianie faktur zaliczkowych - 1 stanowisko do 100 faktur rocznie dostarczane jest Państwu bezpłatnie.

 

 

System CRM i obiegu dokumentów

 

Dla każdej firmy baza Klientów - wiedza o ich adresach, telefonach, osobach w nich zatrudnionych jest największym skarbem. Powstanie takiej bazy wymaga pracy właściciela firmy i jej handlowców oraz dobrego systemu informatycznego potocznie zwanego CRM-em bądź też Contact Managerem. Dlatego też wraz z opieką biura rachunkowego umożliwiamy Państwu korzystanie bezpłatnie z jednego stanowiska systemu ITE Workflow, który zapewią:

- obsługę CRM firmy

- obsługę poczty e-mail w ramach modułu CRM

- możliwość zapisu danych twoich odbiorców i dostawców

- obsługę kontaktów w ramach firm i poza nimi

- obieg dokumentów zakupu

- archiwum umów

Wsparcie IT / Zaopiekujemy się twoją siecią IT

Wsparcie IT

W działaniu każdego podmiotu jednym z najważniejszych czynników efektywności jest czas. Nawet krótka przerwa w pracy sieci IT firmy może spowodować poważne straty. Systematyczny nadzór nad funkcjonowaniem Państwa komputerów, drukarek, sieci i systemu informatycznego podnoszą efektywność jego wykorzystania oraz efektywność pracowników, którzy z niej korzystają.

Naszym Klientom oferujemy wsparcie IT dotyczące sieci komputerowych, drukarek, sprzętu IT oraz systemów ERP. Wsparcie to jest realizowane poprzez specjalistów IT  z naszej siostrzanej firmy IT Excellence Sp.zo.o.

Oferujemy pomoc w pracy z komputerem na każdym poziomie

Sprawność sprzętu komputerowego bardzo często wyznacza efektywność pracy Państwa pracowników. Dlatego też oprócz rachunkowości nasi informatycy mogą wesprzeć Państwa w tym obszarze.

Serwery w chmurze

Jeżeli nie chcą Państwo inwestować w sprzęt informatyczny i serwery istnieje możliwość wynajmu serwerów od naszej firmy. Serwery te są umieszczone w Data Center współpracującej z nami w tym zakresie firmy 3S. Koszt wynajmu serwera dla niewielkiej firmy jest niższy niż jego zakup na wyłączność.

Dane na serwerze umiejscowionym w Data Center w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach z 24h ochroną specjalnym system przeciwpożarowym, wieloma liniami internetu oraz zasilania są znacznie bardziej bezpieczne niż przechowywane na komputerach wewnątrz firmy.

Poczta elektroniczna

Nasi specjaliści mogą pomóc skonfigurować pocztę elektroniczną w oparciu o usługi Gmail.com.

Pomagamy w konfiguracji

  • adresów pocztowych związanych z Państwa domeną np. nazwafirmy.pl (zgodna w Państwa stroną internetową)
  • dysków internetowych google i ich synchronizacji z Państwa serwerami
  • możliwość korzystania z pakietu google docs (zamiast pakietu office) co jest opcją znacznie tańszą

 

Do Państwa dyspozycji będzie pozostawał wyspecjalizowany zespół doświadczonych pracowników IT EXCELLENCE mających dostęp do najnowszego wsparcia technicznego, dysponujących zapleczem technicznym, konsultujących swoje działania z dostawcami oprogramowania komputerowego przy rozwiązywaniu bardziej złożonych problemów.